Loading...

Prachová barva Golden Pearl - Edable Art

Prachová barva Golden Pearl od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.
Skladem > 5 ks
U vás 6.10.2026

88 Kč
488.9 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Tato vynikající řada nabízí prachové barvy, které jsou vysoce kvalitní, mají luxusní barvy na poprašování/malování. Poskytují skutečný barevný zážitek při použití s jakýmkoli vaším výtvorem. I běžným jedlým barvám můžete dát lesk. Smíchejte tyto barvy s lihem a namalujte či natřete pomocí štětců. Můžete malovat jednoduché i složité detaily, ornamenty, atd.

Hmotnost

Balení obsahuje: 18 g

Složení produktu

E555, E172

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva bílá
Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
The Edable Art
4 King street Spennymoor
edableart@mail.com
www.edableartworldofcolour.co.uk/

Technické parametry

Kategorie: Bílé potravinářské barvivo
Prachová barva bílá
Výrobce Edable Art
Kód produktu edabl30

Recenze

Budu teprve zkoušet ????
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Dekorativní prachová barva Fractal - White Snow (4 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

113 Kč
2825 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Sparkling White (3,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

159 Kč
4542.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Pearl White (3,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

147 Kč
4200 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Opal Green - Edable Art

Prachová barva Opal green od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

111 Kč
616.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks